İlkbahar, yaz, sonbahar hatta kış. Her mevsimin vazgeçilmezi -tişört- hakkında hiç düşündük mü? Öyleyse hadi başlayalım.

20.yy’ın başlarında ABD Deniz Kuvvetleri’nin askerleri soğuktan korumak için üniformalarının altına beyaz, düz bir iç giyim ürünü olarak tasarlanıp kullanıldı. Daha sonralarında ise Marlon BRANDO ve James DEAN ile beraber popülaritesi artmış, tek başına tarz bir giysi olarak hızla yerini almış.

 

Fotoğraflarda görüldüğü üzere;

 

 

Not: TDK tişörtü ‘’genellikle kısa kollu, pamuklu spor giysi’’ diye tanımlıyor.

 

Artık tişört deyince aklımıza basit bir kombin parçası değil basic, rahat, tarz parçalar geliyor. Yıllar içinde hem teknik olarak hem de tarz olarak çeşit çeşit tişört gördük. Şimdi ise yepyeni bir tarz: Yazılı tişört - Slogan tişört.

 

 

 

GUDFOS olarak kombininizin, kıyafetlerinizin kendinizden bir şeyler taşıması gerektiğini düşünenlerdeniz. Sadece biz değil 2018 yazından itibaren büyük markalar da yeni trend olarak slogan tişört dediler. Büyük markalarda da basic, sade, minimalist yazılı tişörtleri görüyoruz, bizce görmeye de devam edeceğiz.

 

 

 

 

Estetik kaygısı olan her insan sıradan, anlamsız tişört baskılarından sıkıldı. İçeriğinde mesaj olan tişörtlerle, sizden bir şey olan tişörtlerle, kendini yansıttığın tişörtlerle sizlerleyiz.